Krups GVX 242

AKCE
Krups GVX 242

Až 17 stupňů hrubosti mletí je možné nastavit v tomto kávomlýnku. Odnímatelné mlecí kameny znamenají snadné vyčištění. více informací

1 650 Kč
1 499 Kč
Ušetříte 151 Kč / - 9%
Skladem - (3) (doručení do 5 dnů)

Máte dotaz?

Váš e-mail:
Dotaz:
* Vaše jméno:

Podrobný popis - Krups GVX 242

Ten kávový mlýnek disponuje zásobníkem až na 225g pražených kávových zrn. Tím pádem s ním dokážete vytvořit od 2 do 12ti šálků luxusní výběrové kávy. Tento mlýnek má také teplotní ochranu proti přepálení zrn. Jde nejspíš o to, že jak se káva na mlýncích mele, tak se samozřejmě zahřívají a v určitý moment dojde k připalování zrn. A tento mlýnek tomu umí předejít. Má teplotní čídlo, které vás v čas upozorní a mletí pozastaví, dokud neschládne.

Má také velkou a průhlednou nádobu, do které se vejde oněch zmiňovaných 225g pomleté kávy. Průhlednost je velká výhoda, protože stále vidíte, kolik kávy již máte pomleté. 

Tento mlýnek se také velice snadno čistí, je rozebíratelný, hlavně kameny. Má modře podsvícenou kontrolku, která indikuje stav vypnuto/zapnuto. Je vyroben z materiálu, který je kombinací černého plastu a nerezové oceli. 

Malé mlýnské kameny, které jsou odnímatelné pro snadné vyčištění, vám umožní na tomto mlýnku nastavovat velkou škálu hrubosti mletí. Což využijete u jednotlivých způsobů přípravy kávy jako je Aeropress, French Press, V60 a další filtry, turek, moka konvička a podobné.

V balení je také dodáván kartáček pro důkladné vyčištění mlecích kamenů.

Hmotnost mlýnku je 1500g

ÚČET
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím